28 lipca w Centrum Janki odbędą się zajęcia teatralne dla dzieci, których motywem przewodnim będzie Dziki Zachód. Spotkanie organizowane w ramach ?Warsztatów twórczego rozwoju? poprowadzi Lidia Sycz ? założycielka teatru ?Wariacja? na Woli.

Już w najbliższą sobotę Centrum Janki zamieni się w Dziki Zachód. Dzieci wcielą się w postacie Indian lub kowboi i poczują jak na amerykańskiej prerii. Odgrywając wspólnie z aktorami fragmenty spektakli: „Duch Indiański” oraz „Kowboj Laky” wezmą czynny udział w przedstawieniu. Podczas zabawy mali artyści poznają nie tylko warsztat pracy aktora, ale także dowiedzą się z jakich elementów składa się spektakl. W czasie zajęć zaplanowano konkursy oraz indiańskie i kowbojskie tańce. Wakacyjną edycję „Warsztatów twórczego rozwoju” przeprowadzą aktorzy teatru „Wariacja” wraz z instruktorami Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie pod kierunkiem Lidii Sycz.
 
Zajęcia rozpoczynają się o pełnych godzinach zegarowych, pierwsze – o godz. 10.00, ostatnie – o godz.14.00. Spotkania przeznaczone są dla dzieci od 3. roku życia i odbywają się przy głównym wejściu do Centrum Janki. Wstęp jest bezpłatny. Można się na nie zapisać mailowo, pod adresem: [email protected]. Terminy kolejnych zajęć dostępne są na profilu „Warsztatów twórczego rozwoju” na Facebooku oraz na stronie internetowej Centrum Janki www.chjanki.pl
 
Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju” to cykl zajęć edukacyjnych prowadzonych w Centrum Janki, podczas których dzieci dostają możliwość rozwijania swoich zdolności tanecznych, muzycznych i aktorskich. Wszystko to pod okiem instruktorów z zespołu „Mazowsze” oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie. Celem zajęć jest wydobycie naturalnej, indywidualnej wrażliwość drzemiącej w każdym dziecku. W trakcie spotkań rodzice mogą zasięgać opinii wykwalifikowanych instruktorów na temat zdolności swoich dzieci oraz właściwych sposobów stymulacji ich rozwoju. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3. roku życia. W warsztatach mogą brać udział również rodzice. Zajęcia są bezpłatne.
 
„Warsztaty twórczego rozwoju”
Centrum Janki, wejście główne
ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy
Sobota 28 lipca 2012 r., od godz. 10.00 do 15.00

żródło: Informacja prasowa

Janki – plakat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię