Nadleśnictwo Sucha ogłasza IV edycję konkursu fotograficznego pod hasłem ?Wakacje z przyrodą w obiektywie?. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III gimnazjum z terenu Nadleśnictwa Sucha. Głównym celem konkursu jest zachęcenie młodzieży do aktywnego spędzania wakacji, poznawania otaczającej nas przyrody i uwrażliwienie na jej piękno.

Tegoroczna edycja konkursu organizowana jest w ramach obchodów Międzynarodowego Roku Lasów. Celem konkursu jest motywowanie młodzieży do aktywnego spędzania wakacji i poznawania przyrody i uwrażliwienie jej na piękno otaczającej nas przyrody. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas gimnazjalnych, a prace można nadsyłać do końca września. Prace konkursowe oceniać będzie komisja, w skład której wejdą osoby zajmujące się fotografowaniem przyrody.

Każdy uczestnik konkursu ma prawo przedstawić dwie fotografie, której motywem przewodnim jest otaczająca nas przyroda. Fotografie muszą być wykonane w okresie od czerwca do końca września 2011. Fotografie powinny być w formacie 20 cm x 30 cm.

Dla zwycięzców konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

   

Celem konkursu jest motywowanie młodzieży do aktywnego spędzania wakacji i poznawania przyrody i uwrażliwienie jej na piękno otaczającej nas przyrody. / Fot. Flávio Takemoto, www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię