Pracownia na rzecz Wszystkich Istot organizuje warsztat metodyczny dla nauczycieli i edukatorów pt. „Metoda szkolnego projektu w działaniach na rzecz lokalnego środowiska społeczno-przyrodniczego”, realizowany w ramach kampanii „Szkoły dla przyrody”.

Warsztat metodyczny odbędzie się  28-29 marca br. w Schronisku Młodzieżowym "Ślązaczek" w Katowicach przy ulicy Sokolskiej 26. W trakcie zajęć uczestnicy zostaną zapoznani ze sposobami planowania, realizacji i oceny szkolnych projektów ochrony lokalnych miejsc cennych przyrodniczo. 

Zgłoszenie uczestnictwa odbywa się poprzez wypełnienie ankiety zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres [email protected] lub fax 033 817 14 68. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 marca do godz. 21.00. Następna edycja warsztatów dla kolejnej grupy nauczycieli i edukatorów odbędzie się 4-5 kwietnia br. w Krakowie.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu  "Szkoły dla przyrody. Poznaję, szanuję, chronię – kampania promująca szkolne projekty ochrony najważniejszych wartości lokalnej przyrody" współfinansowanego  ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Źródło: Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię