Już w marcu Poznaniacy będą mogli przypiąć swoje rowery do kilkudziesięciu nowych zielonych i pomarańczowych stojaków, które pojawią się w przestrzeni miejskiej.

Wiosna coraz bliżej, a wraz z jej przyjściem na ulicach naszego miasta pojawi się z pewnością ogromna rzesza rowerzystów. Aby zachęcić  do korzystania z tego środka transportu, w ramach kontynuacji naszych zeszłorocznych działań rowerowych, zamontujemy kolejne stojaki rowerowe All For Planet. Do końca marca, w kilkunastu lokalizacjach na terenie Poznania, ujrzycie stojaki,  które zaskoczą swoją niepowatarzalną formą. Stojaki, które będą ściśle związane z lokalizacją i przestrzenią miejską, w której się znajdą.

Już od jutra studenci, wykładowcy, pracownicy i wszyscy odwiedzający Wydział Geografii i Geologii na Morasku będą mogli zostawić swoje rowery przy globusach (Instytut Geografii) oraz amonitach (Instytut Geologii).

Akcję "Przypnij się do stojaków All For Planet" prowadzona jest wspólnie z Miastem Poznań oraz z Gazetą Wyborczą.

Jak Wam się podobają globusy i amonity? A jaką formę powinny mieć stojaki na lotnisku Ławica? Przed sklepami Piotr i Paweł? Przed Biblioteką Uniwersytetu Medycznego? Piszcie do nas: [email protected].

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię