11 maja br. ruszył konkurs fotograficzny Aquanetu pt. „Wodne skojarzenia”, skierowany do wszystkich fotografów – amatorów. Otwarty charakter konkursu nie ogranicza ani tematu, ani form jego prezentacji i techniki wykonania.

Zadaniem uczestników jest fotograficzna wypowiedź,  czym jest woda w naszym życiu. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne oraz możliwość prezentacji prac podczas wystawy na Placu Wolności w Poznaniu.

Dla każdego z nas woda może oznaczać coś zupełnie innego – liczy się pierwsze skojarzenie: woda jako wartość… symbol…, żywioł…, dobro codziennego użytku…, relaks…

Wystawa pokonkursowa

Jednym z celów konkursu fotograficznego pt. "Wodne skojarzenia" jest upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki. W związku z tym, wzorem ubiegłego roku, nagrodzone i wyróżnione przez Jury konkursu fotografie ujrzą światło dzienne i we wrześniu br. zostaną zaprezentowane podczas plenerowej wystawy na Placu Wolności w Poznaniu. W ten sposób zostaną nagrodzeni autorzy najciekawszych fotografii, a mieszkańcy Poznania i Wielkopolski będą mogli je obejrzeć.

Źródło: Aquanet

Konkurs fotograficzny Aquanetu pt. „Wodne skojarzenia” jest skierowany do wszystkich fotografów – amatorów. / Fot. Aquanet

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię