Każdy z nas dobrze wie, jak ważne jest planowanie zakupów i noszenie ze sobą własnej torby. Chodzi o to, aby nie brać sklepowych foliówek bądź reklamówek
z tworzyw sztucznych lub z papieru.

Oczywiście łatwiej pamiętać o własnej ekotorbie, jeśli się nam podoba! 
A często zdarza się, że dostajemy takie torby bawełniane jako reklamowe gadżety
i niekoniecznie musimy mieć ochotę demonstrować nadrukowane tam hasło albo obrazek.

Polecamy więc niezadrukowaną stronę torby zagospodarować nowym wzorem, abyśmy byli z niej zadowoleni.

Nie każdy jednak czuje się na siłach, aby zaryzykować i „od ręki” namalować wzory na materiałowych torbach. I właśnie dlatego pokażemy wam, jak wykonać szablony wielokrotnego użytku! Tym sposobem szybko i wygodnie ozdobicie swoje torby. Tą techniką możecie odmienić nawet stare ubrania lub zakamuflować plamę na ulubionej bluzce.

Oto jak można wykonać taki szablon! My oczywiście wykorzystaliśmy do tego odpad, czyli w tym przypadku plastikowy fragment zużytej teczki na dokumenty:

*Używaj farb akrylowych, a aby wzór był jeszcze trwalszy po 12h, możesz wywinąć torbę na lewą stronę i przeprasować żelazkiem.

Jeśli podoba wam się ten pomysł, odwiedzajcie nas na instagramie ekoedu.com.pl, gdzie znajdziecie więcej atrakcji: quizy, warsztaty na instastory i dużo pomysłów na spędzanie czasu z dziećmi. Zerknijcie też na naszą pierwszą rolkę na instagramie, która jest szybkim tutorialem takiej ekotorby i zostawcie serduszko! 

A jeśli chcesz być na bieżąco, obserwuj nas na instagramie i facebooku. 

 

fot. Abrys/K.Potocka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię