Joanna Racewicz, Agnieszka Szulim, Jacek Poniedziałek i Michał Piróg wystąpią w filmie promującym akcję społeczną „Hello Green Tomorrow”, organizowaną przez Avon.

25 marca ruszyła globalna kampania społeczna "Hello Green Tomorrow", która będzie miała swoją pierwszą odsłonę w Polsce. Projekt na rzecz odbudowy zasobów lasów deszczowych w Ameryce Południowej, polega na zbiórce funduszy poprzez sprzedaż specjalnych certyfikatów o wartości 3 zł. Celem filmu, który dostępny będzie jedynie w Internecie, jest edukacja i propagowanie ekologicznego stylu życia. Spot dostępny będzie jedynie w internecie na specjalnie uruchomionej stronie internetowej www.avon.com.pl.

Akcja Avonu realizowana jest w ponad 65 krajach. Firma przekazała już pierwszy 1 mln dol. organizacji działającej na rzecz ochrony i odbudowy lasów deszczowych The Nature Conservancy. KampaniaHello Green Tomorrow to pierwsza na świecie globalna kampania sadzenia drzew. Avon chce przyczynić się do edukowania, angażowania i mobilizowania ludzi na całym świecie. Ponad 60 krajów bierze udział w tej unikalnej akcji, bo tylko działając wspólnie możemy pomóc ocalić Tropikalny Las Deszczowy, który stanowi jeden z najważniejszych, ale i najbardziej zagrożonych ekosystemów na Ziemi.

Drzewa będą sadzone we współpracy z organizacją The Nature Conservancy, która będzie nadzorować proces zalesiania oraz pełnić rolę opiekuna lasu. Wszystkie drzewa posadzone w ramach kampanii Hello Green Tomorrow realizowane są w ramach inicjatywy i wspierają Program Ochrony Środowiska ONZ (UNEP) pod nazwą Plant for the Planet: Billion Trees ("Miliard drzew dla planety").

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię