Z okazji Światowego Dnia Ziemi Fundacja Nasza Ziemia serdecznie zaprasza uroczyste otwarcie wystawy edukacyjnej „Chrońmy klimat w Warszawie!”. Wystawa będzie eksponowana w Hali Głównej do 5 maja 2010 r.

Wystawa „Chrońmy klimat w Warszawie!” stanowi część edukacyjnej kampanii informacyjnej skierowanej do wszystkich mieszkańców Warszawy. Promuje ona "10 zwyczajów Wawka, ekologicznego mieszkańca Warszawy" podpowiadających, jak jednocześnie dbać o klimat i o swoje miasto.

Wystawę otworzą Pani Mira Stanisławska-Meysztowicz, Prezes Fundacji Nasza Ziemia, Pani Izabela Głowacka, przedstawiciel Partnera Programu, firmy Vattenfall Heat Poland oraz Pan Leszek Drogosz, wicedyrektor Biura Infrastruktury Urzędu Miasta.

Obecne na otwarciu dzieci z warszawskich szkół będą zachęcać przechodniów do naśladowania Wawka, rozdając zakładki do książek prezentujące zwyczaje tego ekologicznego mieszkańca Warszawy i słodkie przysmaki.

Wystawa będzie eksponowana w Hali Głównej do 5 maja 2010 r.

Kampania "Chrońmy klimat w Warszawie!" realizowana jest wspólnie przez Fundację Nasza Ziemia i firmę Vattenfall Heat Poland w ramach programu
"Klimat dla Ziemi, Ciepło dla Warszawy". To program edukacji ekologicznej mieszkańców Warszawy i Pruszkowa pokazujący, jak przeciwdziałać zmianom klimatycznym.

Wystawa „Chrońmy klimat w Warszawie!” stanowi część edukacyjnej kampanii informacyjnej skierowanej do wszystkich mieszkańców Warszawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię