Jeszcze tylko tydzień potrwa ogólnopolski rodzinny konkurs fotograficzny ?Wakacje z Garym ? Blisko przyrody?, w ramach którego nagrodzone zostaną najciekawsze zdjęcia przyrody (roślin i zwierząt) wykonane przez dzieci wraz z rodzicami. Prace konkursowe można nadsyłać do 30 września br. na adres Fundacji Miejsc i Ludzi Aktywnych.

W czasie wakacji często całymi rodzinami wyruszamy na spacery i wycieczki, by nacieszyć się przyrodą – podpatrzeć zwierzęta, przyjrzeć się roślinom, pooddychać świeżym powietrzem, pooglądać letnie krajobrazy gór, jezior, lasów, morza… To, co nas zachwyci i zaskoczy, uwieczniamy na zdjęciach, by móc dzielić się przeżyciami z bliskimi.

W tym roku warto szerzej podzielić się zdjęciami przyrody zrobionymi przez dzieci (6-12 lat) wspólnie z rodzicami, zyskując tym samym szansę na wygranie atrakcyjnych nagród w konkursie „Wakacje z Garym – BLISKO PRZYRODY”. Poprzez edukacyjną grę on-line dostępną na stronie www.garygra.pl, Gary uczy dzieci i młodzież szacunku dla przyrody i ekologicznego stylu życia. Jeśli Waszej Rodzinie te wartości również są bliskie, a przy tym wspólnie fotografujecie, zapraszamy do udziału w konkursie. Zdjęcia muszą przedstawiać przyrodę (rośliny, zwierzęta, bez udziału ludzi). Termin nadsyłania prac upływa 30 września!

W konkursie przyznane zostaną:
– 3 nagrody główne: każda nagrodzona rodzina otrzyma bon paliwowy o wartości 500 zł (do wykorzystania na stacjach BP), grę planszową ”Gary Gra” i 3 maskotki Garego Gazika;
– 10 wyróżnień: każda wyróżniona rodzina otrzyma grę planszową „Gary gra” oraz maskotki Garego Gazika.
Sponsorem nagród w konkursie jest firma BP EUROPA SE Oddział w Polsce.
Szczegółowe zasady udziału w Konkursie zawiera jego Regulamin, dostępny na stronie www.mila.org.pl

Kontakt w sprawie Konkursu: Małgorzata Łuszczek, Członek Zarządu Fundacji Miejsc i Ludzi Aktywnych (MiLA), e-mail: [email protected], nr tel. 517976075.

Projekt ”Gary Gra” ma na celu nowoczesną edukację ekologiczną i jest skierowany do dzieci w wieku 6-12 lat, ich rodziców oraz szkół i nauczycieli.  W ramach projektu w styczniu br. pod adresem www.garygra.pl ruszył specjalny, edukacyjny, bezpłatny serwis internetowy, zawierający m.in. dwuetapową ekologiczną grę online (4 gry zręcznościowe, poświęcone recyklingowi, segregacji odpadów, problemowi dzikich wysypisk oraz neutralizacji odpadów oraz „Budowa domu” – połączenie platformówki, gry logicznej i quizu ekowiedzowego).

 

Czekają atrakcyjne nagrody!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię