Aquarium i Muzeum Przyrodnicze w Krakowie to połączenie czterech światów ? świata ryb słodko- i słonowodnych, pełnego piranii oraz błazenków, świata gadów i płazów, w tym Komnaty Jadowitych, zamieszkałej przez węże i jaszczurki, świata insektów i pajęczaków oraz świata pradawnych zwierząt, gdzie znajduje się jedyny tak dobrze zachowany nosorożec włochaty sprzed ponad 30 000 lat oraz kolekcja minerałów i skamieniałości!

Na Dzień Dziecka Aquarium przygotowało dla najmłodszych ogrom atrakcji, w tym liczne konkursy i quizy z nagrodami.

Bilet wstępu zakupiony 01.06. upoważnia do:

-zwiedzania Aquarium, Egzotarium, Insektarium  i Muzeum Przyrodniczego,
-udziału w konkursach i quizach z nagrodami,
-udziału w tematycznym konkursie plastycznym „Aquarium w moich oczach”,
-malowania twarzy kolorowymi farbkami,
-udziału w grach i zabawach z animatorkami, m.in. skręcaniu zwierzątek z baloników,
-udziału w wykładzie (godz.17.30) „Niesamowite gady i płazy świata” oraz największej atrakcji – udziału w pokazach zwierząt podczas których można zobaczyć z bliska i pogłaskać egzotyczne węże i jaszczurki.

Zabawy animatorskie oraz pokazy zwierząt odbywają się: 01.06. między 9:00-20:00 oraz dodatkowo 04. i 05.06. między 11:00-16:00.

Szczególy na stronie internetowej Aquarium www.aquariumkrakow.com.

Aquarium proponuje najmłodszym bezpośredni kontakt ze zwierzętami poprzedzony ciekawostkami z ich życia, co na pewno będzie dla maluchów nie lada przeżyciem.

Uczniowie klas starszych szkół podstawowych i gimnazjów mogą skorzystać z oferty tematów pokrywających się z tematyką lekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię