Nie każdy wie, że jeże są nocnymi wędrowcami i wielkimi zimowymi śpiochami. Te kolczaste zwierzęta kryją przed ludźmi wiele tajemnic. Już 10 listopada będziemy mogli odkryć ich sekrety, osobiście poznać i zaprzyjaźnić się z dwoma żywymi jeżami.

10 listopada to Dzień Jeża. Z tej okazji portal Ekorodzice.pl zaprasza wszystkich amatorów kolczastych zwierzątek o godzinie 11: 00 do "akademii aktywnych i kreatywnych" na spotkanie z Eko Jeżem, które poprowadzi nasz gość specjalny Andrzej Kuziomski z Fundacji Igliwiak. Prawdziwy znawca jeżowych zwyczajów opowie, dlaczego jeże są pod ochroną, jakim jedzeniem można je karmić i o codziennych zagrożeniach czyhających na te małe istoty. Wszystkie dzieci gotowe na spotkanie z żywymi jeżami w cztery oczy zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 52 na osiedlu Dywizjonu 303 (sala nr 52).

Na spotkanie obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym [email protected]. W treści maila należy podać imię i nazwisko dziecka, wiek oraz numer kontaktowy. Liczba miejsc ograniczona. Koszt biletu to jedyne 5 zł – cały dochód z biletów zostanie przekazany na potrzeby Fundacji Igliwiak.
 
Źródło: Ekorodzice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię