Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Koszalinie zapraszają dzieci i młodzież ? uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w Koszalinie do udziału w kolejnej edycji wakacyjnego konkursu fotograficzno – plastycznego ?Moje lato z H20? w ramach działalności Centrum Edukacji Ekologicznej MWiK.

Obserwujcie wodny świat przyrody, zróbcie zdjęcie lub narysujcie np. jezioro, rzekę, staw, ciekawą fontannę lub urządzenia wodociągowe jak np. pompy, hydranty, młyny wodne. Pokażcie w swoich pracach, że woda słodka jest niezbędna w życiu człowieka. Zrób zdjęcie z wodą słodką w roli głównej lub wykonaj pracę plastyczną.  Z wodą słodką w roli głównej lub wykonaj pracę plastyczną. Utrwal ciekawe konstrukcje wodociągowe – fontanny, hydranty, młyny wodne.
   
Celem konkursu jest uwrażliwienie adresatów na problematykę ochrony zasobów wód słodkich;  rozwijanie umiejętności obserwacji świata przyrody; rozwijanie spostrzegawczości i dociekliwości w zakresie poznawania urządzeń wodociągowych; rozwijanie umiejętności artystycznego wyrazu poprzez fotografię i plastykę oraz konfrontacja z innymi uczestnikami konkursu i utrwalenie idei konkursu.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej lub pracy fotograficznej. Uczestnikami mogą być uczniowie koszalińskich szkół podstawowych i gimnazjów

Konkurs trwa do 15 września 2011 r.; prace można przynosić osobiście lub nadsyłać na adres: Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Koszalinie, ul. Wojska polskiego 14, 75-711 Koszalin.

Źródło: www.mwik.koszalin.pl

rzedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej lub pracy fotograficznej. / Fot. MWiK Koszalin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię