Październikowe wydanie ?Muratora? rozpoczyna ogólnopolską kampanię ekologiczną pt. ?Zielony dom ? buduj i mieszkaj w zgodzie z naturą?, popularyzującą ideę zrównoważonego budownictwa.

Ukazaniu się tego wydania „Muratora” towarzyszy kampania promocyjna w telewizji, prasie i Internecie. Jej elementem jest również konkurs.

Akcja „Muratora” „Zielony dom – buduj i mieszkaj w zgodzie z naturą” rozpoczyna się na łamach październikowego wydania magazynu, a kończy w lipcowym numerze w 2009 roku. Celem projektu jest propagowanie rozwiązań służących środowisku naturalnemu w trakcie budowy i remontu domu oraz podczas jego eksploatacji.

Co miesiąc w „Muratorze” będą publikowane artykuły informujące o ekologicznych rozwiązaniach na każdym etapie budowy domu: od wyboru działki po użytkowanie gotowego budynku. Akcja ma kształtować postawy, zachowania i nawyki ekologiczne mieszkańców domów jednorodzinnych.

Honorowy Patronat objęły nad nią Ministerstwo Środowiska, Ministerstwo Infrastruktury oraz WWF Polska. Przedsięwzięcie wspiera również firma Isover.

Źródło: www.muratordom.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię