Miesięcznik ?Recykling? z okazji swego 10-lecia prowadzi konkurs fotograficzny ?Recykling w obiektywie?. Nie chodzi w nim o zdjęcia najpiękniejsze, a o takie, które najlepiej będą przedstawiać pojęcie ?recyklingu?.

Edukacja ekologiczna powinna wychodzić poza utarte schematy, dlatego w konkursie tym poprzez fotografie można pokazać, czym dla każdego z nas jest recykling. Zdjęcia można nadsyłać w trzech kategoriach „Recykling z przymrużeniem oka”, „Recykling jako styl życia” oraz „Recykling odpadów”.

Celem konkursu jest uwrażliwienie odbiorców na kwestię ochrony środowiska, pokazanie, że ekologia nie jest nudna, a dzięki stosowaniu wielu zasad służących ochronie środowiska nasz świat może stać się znacznie czystszy. Najlepsze prace zostaną nagrodzone wysokiej klasy drukarkami firmy HP – sponsora nagród rzeczowych konkursu – oraz nagrodą specjalną za zdjęcie przedstawiające recykling kartoników, ufundowaną przez firmę Rekarton. Ponadto przewidziane są wyróżnienia, a 12 najlepszych prac zostanie pokazanych na specjalnej ekspozycji podczas Forum Recyklingu, które odbędzie się w trakcie Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO 2011 w Poznaniu. Głównym sponsorem konkursu jest organizacja odzysku Rekopol.

Rób zdjęcia, wypełnij formularz dostępny na  www.recyklingwobiektywie.pl i wyślij je na adres: [email protected].
Na prace organizatorzy czekają do 30 września 2011 r.

Szczegóły na stronie konkursu www.recyklingwobiektywie.pl.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię