Interesujesz się przyrodą? A może zwyczajnie lubisz kręcić filmy? Rozwiń swą pasję i weź udział w naszym konkursie na najlepszy amatorski film przyrodniczy. Czekają cenne nagrody!

Z początkiem stycznia wystartował nowy konkurs organizowany przez Śląski Ogród Zoologiczny w Chorzowie we współpracy z Wydziałem Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i objęty patronatem honorowym Marszałka Województwa Śląskiego oraz Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszego i najciekawszego amatorskiego filmu przyrodniczego. Adresatami konkursu są wszyscy ludzie zainteresowani tematyką środowiskową, lecz nie będący specjalistami w danej dziedzinie i nie mający związków z branżą filmową.

 Wszystkie zakwalifikowane do Konkursu prace oceniane będą przez profesjonalne Jury. Ogłoszenie wyników, prezentacja zwycięskich prac oraz wręczenie nagród ich twórcom odbędą się w ramach I Festiwalu Amatorskich Filmów Przyrodniczych, który będzie miał miejsce 27 sierpnia 2010 r ., w Kotlinie Dinozaurów Śląskiego ZOO.

Kontakt
Sekcja Dydaktyki (kom. 666 031 185 lub 666 031 130).
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię