W sobotnie popołudnie wielkopolskie miasto Swarzędz ogranie atmosfera proekologicznych zabaw troski o środowisko. Wszystko za sprawą imprezy miejskiej pod hasłem: Eko Babie Lato. Nie zabraknie oczywiście rozrywki, koncertów itp., ale dodatkowo poświęcimy wiele uwagi czystości środowiska w którym mieszkamy, bo od tego m.in. zależy jakość naszego życia.

Odbędzie się m.in. zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Wszyscy uczestnicy zabawy będa mogli podziwiać pokazy akrobacji rowerowej, skorzystać z bezpłatnych przejażdżek segwey`ami (elektrycznymi pojazdami XXI wieku)! Rozstrzygnięty zostanie finał szkolnego konkursu na Eko Ciuszek. Jury oceni fantazję i jakość wykonania strojów z materiałów pochodzących z odzysku. Wystawione zostaną także najorginalniejsze okazy śmieciowych dinozaurów – Ekozaurusów Swarzędzanusów.

Swarzędzka Scena nad Jeziorem stanie się również miejscem wielu wydarzeń artystycznych. Od godz. 16.00 do 23.00 wystąpią: Sekcja Piosenki HIP-HOP i Sekcja Tańca ze swarzędzkiego Ośrodka Kultury, Klub Atrium z żywiołowym pokazem Zumby, Audioholics, Ascetoholics i Doniu oraz gwiazda muzyki dance, eurodance – Eddy Wata. Jamajczyk, który początkowo zafascynował się muzyką ragge został doceniony w Europie dodając do swego repertuaru rytmy dance. I taki to – gorący, energetyczny koncert zaprezentuje swarzędzkiej publiczności. Emocje sportowe zapewni pokaz w wykonaniu członków klubu „Karate Do-Fighter". Miłośnikom rozrywki kabaretowej spodoba się bitwa kabaretu "Jurki" kontra kabaret "Limo". Będzie to oczywiście dowcipna bitwa na żarty, nieoczekiwane sytuacje sceniczne, improwizaje, gagi. Aktywny udział publiczności mile widziany. Wieczór zakończy zabawa taneczna z dj`em.

Sobota – 17 września 2011 r. w Swarzędzu – ekologia i rozrywka.
Żyj ekologicznie – baw się świetnie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię