Radio Vox FM rozpoczęło akcję pod hasłem „Radio Vox FM puszcza z torbami”, mającą na celu propagowanie wiedzy o recyklingu. W ramach akcji stacja odwiedzi w wakacje wybrane miasta Polski.

Akcja będzie obecna na antenie Vox FM w paśmie porannym prowadzonym przez Urszulę Urzędowską i Romana Czejarka. Para przez całe lato podróżują po Polsce i prowadzi poranne audycje. "Radio Vox FM puszcza z torbami" polega na wymienianiu w wybranych miastach Polski plastikowych toreb przechodniów, na torby ekologiczne. Popularne ekotorby rozdawanie są również na antenie.

Partnerem akcji jest firma Rekpol, zajmująca się organizacją recyklingu, która ufundowała 1,5 tys. ekologicznych toreb płóciennych z logo stacji. W ramach akcji Radio Vox FM odwiedzi: Warszawę, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Kraków, Zakopane, Myślenice oraz Łódź, a ostatniemu letniemu programowi, 31 sierpnia w Toruniu, towarzyszyć będzie koncert zespołu Trubadurzy. W ramach akcji w studio radiowym (pasmo poranne, serwisy informacyjne) goszczą eksperci z dziedziny recyklingu.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię