Fundacja IMPACT, organizator ogólnopolskiego programu edukacyjnego Temat: Rzeka zaprasza uczniów wszystkich typów szkół, studentów oraz osoby dorosłe do udziału w konkursie fotograficzno filmowym. Fundacja zachęca też do nadsyłania zgłoszeń do trzeciej kategorii konkursowej – Kampania Społeczna: uczniowie w grupach (zespołach) szkolnych.

Konkurs potrwa do 15 lutego.

Do tego czasu organizatorzy czekają na Wasze zdjęcia i filmy. Inspirujcie się rzekami, obecnością człowieka w ich pobliżu, przyrodą i wszystkim, co je otacza. Na najlepszych czekają aparaty fotograficzne, laptopy, iPody, plecaki i inne nagrody o łącznej wartości ponad 50 tys zł.

Zasady
1. Konkurs odbędzie się w terminie : 1.10.2010 – 15.02.2011
2. Konkurs dotyczy: fotografii, filmów oraz opisów i dokumentacji projektów kampanii społecznej o tematyce ekologicznej, jednak szczególnie związanych z tematem POLSKICH RZEK w aspekcie zrównoważonego rozwoju.
3. Podsumowaniem konkursu będzie gala z ekspozycją prac, w czasie której zostaną przyznane nagrody za najlepsze fotografie i filmy.
4. Dla zwycięzców konkursu zostaną poprowadzone warsztaty fotograficzno-filmowe oraz przyznane nagrody rzeczowe.
5. Najlepsze prace przesłane na konkurs będą pokazane na podsumowującym spotkaniu, wystawach w 6 miastach Polski oraz opublikowane na stronie internetowej projektu

Pełne informacje o regulaminie, nagrodach, opcji jak wysłać zgłoszenie w zakładce: KONKURS

Spróbujcie swoich sił w Konkursie!

Koordynator programu:
Elżbieta Jurkowska
[email protected]
Tel. 604 432 925
 

Konkurs dotyczy fotografii, filmów oraz opisów kampanii społecznej o tematyce ekologicznej, szczególnie w temacie polskich rzek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię