Już w najbliższą sobotę w Zielonce odbędzie się rodzinny piknik połączony ze sprzątaniem zbiornika wodnego Glinianki ? Zielonka.

Akcja odbywa się przy okazji Sprzątania Świata 2011; organizuje ją Grupa Eksplorująca Podwarszawskie Nurkowiska, Centrum Nurkowe Raja oraz Polski Związek Wędkarski – Koło 23.

Już w sobotę wędkarze i nurkowie ramię w ramię wspólnie zadbają o czystość i bezpieczeństwo Glinianek. Wszyscy chętni mogą przybyć o 10:00 na plażę przy Gliniankach w Zielonce. Organizatorzy zapraszają nurków wszystkich federacji i stopni. Razem zadbajmy o naszą planetę. Dobry klimat gwarantowany.

Na akcji mile widziani będą także wędkarze oraz wszyscy, którym nie jest obojętne dobro naszej planety. Płetwonurkowie mogą przbyć z własnym sprzętem i nabitymi butlami. Brakujące elementy można wypożyczyć w Centrum Nurkowym Raja, które odpowiedzialne jest za wsparcie techniczne i logistyczne sprzątania Glinianek (kontakt:  [email protected]; Numery telefonów: +48 790 525 171, +48 500 140 139).

Po sprzątaniu nurkowie otrzymają kupony na darmowe nabicie butli w sklepie Decathlon Targówek. Przewidziane jest również wsparcie gastronomiczne lokalnej restauracji "U Pietrzaków" oraz upominki herbaciane dla uczestników akcji od firmy Teastore.pl.

Praktyczne informacje
Data: 17 września 2011, start o godzinie 10:00
Miejsce: Miasto Zielonka, Kąpielisko Glinianki
Organizatorzy: Centrum Nurkowe Raja & Polski Związek Wędkarski Koło nr 23

 

Już w sobotę wędkarze i nurkowie ramię w ramię wspólnie zadbają o czystość i bezpieczeństwo Glinianek. / Fot. Paweł Kaczmarski

Na akcji mile widziani będą także wędkarze oraz wszyscy, którym nie jest obojętne dobro naszej planety. / Fot. Paweł Kaczmarski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię