W kwietniu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny ZielonaLekcja.pl i MPWiK Leszno pt. ?Ocean pomysłów na wody oszczędzanie?. Laureatem i zdobywcą głównej nagrody ? biletu na basen Akwawit w Lesznie, zostały ?Niedźwiadki? z przedszkola w Górce Duchownej.

Wykonany przez dzieci plakat promował oszczędzanie wody. Dzieci z pewnością wiedzą, jak mądrze korzystać z zasobów wody oraz jak zachęcić do tego innych ludzi. Podczas odbierania głównej nagrody okazało się również, że woda jest ich żywiołem i czują się w niej jak ryby.
 
Konkurs „Ocean pomysłów na wody oszczędzanie” był przedsięwzięciem zorganizowanym przez MPWiK  w Lesznie oraz portal edukacji ekologicznej ZielonaLekcja.pl. Główną nagrodę ufundował CKiR Akwawit Sp. z o.o. w Lesznie. Sponsorami pozostałych nagród byli Per Aarsleff Polska, Pracownia Edukacji Ekologicznej EKO-KONCEPT, Wydawnictwo Skrzat, Wydawnictwo LektorKlett, AWM – Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski. Patronat nad konkursem objęli: WFOŚiGW w Poznaniu, Telewizja Leszno oraz Gazeta „ABC”.

Autorka: Joanna Spychaj-Skopińska

Fot. MPWiK

Fot. MPWiK

Fot. MPWiK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię